Gatta Active odrabia stracony dystans

Czwarte zwycięstwo w Statscore Futsal Ekstraklasie odnieśli w niedzielny wieczór piłkarze Gatty Active Zduńska Wola. W hali przy ul. Złotej 67 pokonali Futsal Brzeg 4:2 (2:2). Był to pierwszy w historii mecz tych drużyn. Wygrana sprawiła, że zduńskowolanie mają na koncie 12 punktów i plasują się na piątym miejscu w tabeli. W najbliższą środę czeka ich zaległy mecz w Bielsku-Białej z Rekordem.

Miejscowi wyszli na prowadzenie w 9. minucie po golu Michała Marciniaka, który grał kapitalne spotkanie i ustrzelił hat-tricka. Futsal Brzeg nie zamierzał jednak składać broni i dwukrotnie w pierwszej połowie doprowadził do wyrównania.

Po zmianie stron skuteczniejsza była już Gatta, trzeciego gola strzelił Norbert Dregier, a wynik spotkania na 4:2 ustalił Michał Marciniak.

Gatta Active Zduńska Wola – Futsal Brzeg 4:2 (2:2)
Bramki: Michał Marciniak 10, 17, 33, Norbert Dregier 28 – Dawid Witek 15, Paweł Boczarski 19

Gatta: Naparło, Olejnik – Sztaba, Olczak, Czyszek, Dregier, Krawczyk, Marciniak, Elsner, Szymczak