AKTUALNOŚCI
Norbert Dregier przesądził o wygranej

Gatta Active Zduńska Wola z piątym zwycięstwem, a trzecim we własnej hali w Statscore Futsal Ekstraklasie. W sobotni wieczór zduńskowolanie wygrali przy ul. Złotej 67 z AZS Uniwersytetem Warszawskim Wilanów 3:2 (2:2) mecz 12. kolejki i mają na koncie 15 punktów. To było niezwykle ciężko wywalczone zwycięstwo przez ekipę gospodarzy, goście prowadzili już 2:1.

Pierwsi gola zdobyli jednak gracze Gatty Active, a bramkarza przyjezdnych pokonał Mateusz Olczak. Trzy minuty później było już 1:1, po golu Victoria Diego. Dwie minuty później Maciej Pikiewicz wpakował piłkę do bramki miejscowych. Tuż przed końcem pierwszej połowy Mateusz Olczak zdecydował się na strzał z dystansu, piłka po drodze otarła się o jednego z graczy myląc bramkarza AZU UW i było 2:2.

Po zmianie stron padł tylko jeden gol, a strzelił go znany z boisk trawiastych, obecnie występujący w Orkanie Buczek, Norbert Dregier. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 4:2, ale trafił w 36 minucie w słupek.

Gatta Active Zduńska Wola – AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów 3:2 (2:2)
Bramki: Mateusz Olczak 10, 19, Norbert Dregier 31 – Victor Diego 13, Maciej Pikiewicz 15

Gatta: Olejnik (Naparło) – Sztaba, Olczak, Czyszek, Dregier, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Elsner, Szymczak

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pol
2 miesięcy temu

Ludzie dajcie spokój Norbiemu. Ma zdrowie to gra, jego sprawa nie wasza. A drużynie która gra w najwyższej klasie rozgrywkowej a taka jest Gatta się nie odmawia.

2 miesięcy temu

Zgadza się,stać go na więcej.A czasami w buczku na Stojakowa gra

orkana
2 miesięcy temu

Dregier jak zaczęła się gra w getcie na hali ,tak bardzo mocno opuścił się w meczach ligowych drużyny Buczku , teraz po prostu wiem dlaczego zaczął słabiej grać, bo gra dodatkowo w gattcie, ale czy Buczek mu na to pozwala