AKTUALNOŚCI
Akademia GKS zaprasza na treningi

Fundacja Akademia GKS Bełchatów zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat na otwarte treningi naborowe, które będą miały miejsce w trakcie ferii zimowych. Odbywać się one będą na boiskach Miejskiego Centrum Sportu (za Halą Sportowo-Widowiskową KWB). Zawodnikom przyglądać się będą trenerzy danego rocznika.

Każdy chętny, aby uczestniczyć w treningu,powinien przynieść swój strój i obuwie sportowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt z głównym koordynatorem ds. organizacyjno-szkoleniowych, Grzegorzem Muskałą (tel. 601 060 528).

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, zajęcia będą się odbywały przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Źródło: Akademia GKS Bełchatów

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marianna
2 miesięcy temu

DO NAIWNY właśnie tak teraz się robi, co za piękna nazwa Akademia GKS Bełchatów . Wstyd dla zarządu takiej akademii. Tak nie powinna funkcjonować akademia.

Naiwny
2 miesięcy temu

GKS Bełchatów kiedyś bym nie powiedział złego słowa lecz nie podoba mi się co obecnie się wyprawia w jaki sposób trenerzy pozyskują zawodników. Tak renomowany klub wydzwania po rodzicach zawodników i namawia do współpracy. Bez konsultacji z klubem macierzystym zawodnika. Brak kultury, i szacunku do innych klubów. Z kim powinien najpierw rozmawiać przedstawiciel klubu pozyskujacego zawodnika ? Żenada. Brawo sponsorzy. Brawo GKS BEŁCHATÓW.

Roman
4 miesięcy temu

Ciekawe kto te treningi bedzie prowadzil jak zaden trener nie ma umowy podpisanej

Maciek
4 miesięcy temu

Najpierw zaplaccie trenerom