AKTUALNOŚCI
Nowi zawodnicy w KEEZA Termach Nerze

Drużyna KEEZA Termy Ner Poddębice w 19 meczach rundy jesiennej IV ligi zgromadziła 16 punktów i zajmuje w ligowej tabeli 15 miejsce. Zespół prowadzony od niedawna przez trenera Patryka Ożadowicza pieczołowicie przygotowuje się do wiosny, w której czeka go walka o utrzymanie. Udział w zajęciach oraz meczach sparingowych rozgrywanych w Byczynie biorą nowi piłkarze.


keeza komplety sportowe

Alan Matczak powrócił z wypożyczenia do TS Janiszewice (grupa trzecia klasy okręgowej), natomiast Maciej Stajewski przyszedł z A-klasowej (grupa trzecia) Pisi Zygry. Igor Gierasimiuk grał w Olimpii Karsznice (również grupa trzecia klasy A), a treningi wznowił Serhii Paias.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibicowo
1 miesiąc temu

W Lato tez wszyscy skazywali ich na spadek a są na bezpiecznym miejscu. Wiec pogadamy na ten sam temat na koniec sezonu baranki

Kibol
1 miesiąc temu

Super wzmocnienia w zespole . A czy ktoś odszedł z tych którzy byli w poprzedniej rundzie ???

Nerek 82
1 miesiąc temu

Zamienili 3 czy 4 zawodników IV ligowych na 3 z A klasy i liczą na cud utrzymania. Jak nie posiejesz to nic nie zbierzesz. Spadek z wielkim hukiem pewny.

Kibic
1 miesiąc temu

Widzę szał na rynku transferowym. Zawodnicy z A klasy mają dać utrzymanie? Bez dwóch trzech przyzwoitych grajków nic z tego nie będzie. Ner pewniakiem w okręgówce.

termy
1 miesiąc temu

przy odjeściach które były to nie wiem czy można to nazwać wzmocnieniami