AKTUALNOŚCI
Jest zielone światło dla sportu

Od 19 kwietnia będzie można rozgrywać mecze lig młodzieżowych. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń o tydzień (do 25 kwietnia), ale z wyłączeniem uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Oznacza to, że można będzie zarówno trenować, jak i rozgrywać spotkania piłkarskie w ligach amatorskich.

Nie jest do końca jasne co z ligami seniorskimi – czekamy na rozporządzenie. ŁZPN tymczasem poinformował, że w najbliższym czasie pojawią się aktualne terminarze lig młodzieżowych, które ruszą od poniedziałku – 19 kwietnia.

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
17 dni temu

oczywiscie ze to lamanie prawa!!! a co z po0moca medyczna w przypadku kontuzji zawodnika na boisku? Wtedy bedzie juz przekroczenie! Pomijajac, ze strefa zmian jak ktos tu wspomnial rowniez nalezy do boiska.

kibic
20 dni temu

Kumaty i masz racje tylko mlodziezowe, bo reszta bedzie sie konczyla w sadach, gdyz to wyraZne przekroczenie prawa. W meczach nie ma podzialu na tych co na boisku i tych pol metra w przenosni dalej czy blizej . A strefa zmian to nie plac gry?

Lewy prosty
22 dni temu

Zielone światło dla sportu, znaczy czerwone, a nawet pomarańczowe i trochę seledynowe. To co ma wejść od 19.04 to chyba wymyślono dla żartu – tzw. obostrzenia tępą brzytwą