AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

3 maja pod znakiem piłki nożnej w okręgu sieradzkim. Tego dnia rozegrane zostaną zaległe mecze rundy wiosennej w grupie trzeciej KEEZA Klasy okręgowej oraz klasie A i B. Spotkań, z powodu obostrzeń koronawirusowych, nie zobaczą jeszcze na żywo kibice. Publikujemy obsadę sędziowską zaplanowanych potyczek, choć trzeba pamiętać, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa (grupa 3.)
(3 maja – poniedziałek)
11:00 – Tęcza Brodnia – LZS Brąszewice – Sztraube
11:00 – MLKS Konopnica – LKS Zapole – Holewski
11:00 – LKS Masłowice – Victoria Szadek – Dariusz Grzelak
14:00 – Piast Błaszki – Słowian Dworszowice – Majkowski
15:00 – GKS Chojne – WKS 1957 Wieluń – Mariusz Dąbrowski
15:00 – Hetman Rusiec – TS Janiszewice – Drużbicki
15:00 – KS Karsznice – Warta II Sieradz – Wiśniewski

Klasa A
Grupa VII
(3 maja – poniedziałek)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Sokół Goszczanów – Kurzawa
14:00 – LGKS Charłupia Mała – LKS Pyszków – Janecka
15:00 – RKS Rychłocice – KS Osiek – Berliński
15:00 – GLKS Biała – LKS Kobierzycko – Mariusz Nowak
16:00 – Jaga Lututów – Prosna Wyszanów – Dankowski
16:00 – Złoczewia Złoczew – UKS Ustków – Badziak
17:00 – LKS Kamienna – LKS Socha – Aleksandrowicz

Grupa VIII
(3 maja – poniedziałek)
14:00 – KS Radoszewice – LZS Krzyworzeka – Tądel
15:00 – Warta Osjaków – LZS Młynisko – Lipka
17:00 – KKS Kurów – LZS Łaszew – Bieniek
17:00 – GKS Czastary – Orzeł Wola Wiązowa – Paweł Ubycha
17:00 – Sparta Mokrsko – Zawisza Pajęczno – Jasiński
17:00 – Płomień Makowiska – LKS Wierzchlas – Nita
17:00 – LKS Kiełczygłów – Czarni II Rząśnia – Gajewczyk

Klasa B
Grupa V
(poniedziałek – 3 maja)
11:00 – TS Gruszczyce -LZS Chrząstawa – Lenica
11:00 – Widawia Widawa – MUKS Wróblew – Brzostowski
16:00 – Iskra Stolec – LKS Wola Będkowska – Brzostowski
16:00 – Ekolog Wojsławice – LUKS Bałucz – Sztraube
17:00 – LKS Kalinowa -LKS Tubądzin – Lenica
17:00 – KS SKS Sieradz – UKS Wiewiórczyn – Chomiszczak
17:00 – Amatorzy Zapolice – Unia Sieradz-Męka – Jan Rutecki

Grupa VI
(poniedziałek – 3 maja)
11:00 – LZS Wydrzyn – Feniks Komorniki – Lewandowski
11:00 – Orion Olewin – Centra Walichnowy – Wenta
13:00 – Park Starzenice – Piast Ruda – Golański
15:00 – KS Kraszkowice – Start Świątkowice – Puch
16:30 – Zryw Ożegów – LZS Pątnów – Kowalski
17:00 – GKS Siemkowice – Victoria Skomlin – Tądel

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments