AKTUALNOŚCI
Pierwsza wygrana trenera Startu

Kapitalny debiut na własnym boisku jako trener Startu Lgota Wielka zaliczył Marcin Bryś, który zastąpił Tomasza Walioszczyka. Pod jego batutą Start pokonał wicelidera tabeli grupy drugiej klasy okręgowej GKS II Bełchatów 3:2, choć przegrywał do przerwy 0:1. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Łukasz Gloc (na zdjęciu), który ma w tym sezonie na koncie już 13 trafień.


keeza komplety sportowe

Nie on jednak zapewnił miejscowym zwycięstwo, lecz Łukasz Więckowski w 87. minucie. Bramki dla bełchatowian prowadzonych przez Adriana Teodorczyka zdobyli natomiast Hubert Jakubiec i Mateusz Kempski.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gość13
1 miesiąc temu

Oj Gigus Giguś, z języka polskiego pała! Nie dla wszystkich czytanie ze zrozumieniem to pestka. Lgota Wielka pokazała że może wygrać z każdym, pod warunkiem że będzie kończyć w 11’u każdy mecz:) W Niewiadowie gdyby nie czerwona kartka w I połowie, to mecz zupełnie inaczej mógł się potoczyć…na swoim boisku Lgota będzie zawsze groźna.

Kibic
1 miesiąc temu

Do Gigi. Naucz się czytać ze zrozumieniem pseudo kopaczu lub inny gadzie. W artykule pisze ze debiut na własnym boisku a nie ze debiut jako trener z ta druzyna. Pozdrawiam.

Gigi
1 miesiąc temu

0:7 to faktycznie kapitalny start