AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano dokończenie 31. kolejki grupy pierwszej KEEZA Klasy okręgowej,w której najważniejsze rozstrzygnięcie już zapadło, bo mistrzem zostały rezerwy Widzewa Łódź. Grają także drużyny występujące w klasie A i klasie B.  Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, choć w każdej chwili może się ona zmienić. Spotkania także mogą być odwołane.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
Grupa I
(sobota – 5 czerwca)
16:00 – KKS Koluszki – Sokół II Aleksandrów – Jankowski
17:00 – GLKS Dłutów – Zawisza Rzgów – Lota
17:00 – Start Brzeziny – LKS Różyca – Gradecki
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – UKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice – Wiśniewski
15:00 – Orzeł Parzęczew – KAS Konstantynów – Pionko
15:00 – AKS SMS Łódź – GKS Ksawerów – Kluska

Klasa A
Grupa I
(sobota – 5 czerwca)
15:00 – Kolejarz Łódź – Saints Łódź – Jaskulski
15:00 – LKS Czarnocin – Victoria Łódź – Wykrota
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – AMII Łódź – Pietrzak
(niedziela – 6 czerwca)
17:00 – Tęcza Janków – ŁKS III Łódź – Ciupa
18:00 – Husaria Rzgów – Start Łódź – Przybylak

Grupa II
(sobota – 5 czerwca)
12:00 – MKP-Boruta II Zgierz – LKS Kalonka – Przybylak
16:00 – Błękitni Dmosin – Włókniarz Zgierz – Gałązka
17:00 – LKS Gałkówek – Milan Club Polonia Łódź – Musiał
(niedziela – 6 czerwca)
16:00 – Czarni Smardzew – Pogoń Rogów – D. Walczak
16:00 – Polonia Andrzejów – LZS Justynów – Szczygieł

Grupa III
(sobota – 5 czerwca)
16:00 – Iskra Dobroń – Rokita Rokitnica – Bednarski
17:00 – Jutrzenka Bychlew – Orzeł Piątkowisko – Balwierz
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – GKS Sędziejowice – Korab Łask – WS Sieradz
16:00 – Olimpia Karsznice – Pisia Zygry – WS Sieradz
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
17:00 – Włókniarz II Pabianice – MULKS Łask – Janiszewski

Grupa IV
(sobota – 5 czerwca)
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Grom Powodów – Pionko
16:00 – Bzura Młogoszyn – Kanarki Małachowice – Morawiec
18:00 – SPMKS Żychlin – Górnik Łęczyca – Chojnacki
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – Kotan Ozorków – Malina Piątek – Łuczak
16:00 – Magnat Sierpów – Ostrovia Ostrowy – Lota
17:00 – Victoria Grabów – MKS Mianów – R. Walczak
18:30 – LKS Świnice Warckie – Bzura Ozorków – Chrustowski
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Sazan Pęczniew – Chojnacki

Klasa B
Grupa I
(sobota – 5 czerwca)
12:00 – Powstaniec Dobra – Victoria II Łódź – Rogala
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – Milan II MSMS Łódź – LKS Rosanów – Piątkowski
12:00 – KS Wicher Byszewy – LKS II Gałkówek – Kołomański
13:00 – Metalowiec Łódź – Kolejarz II Łódź – Rochalski
14:00 – AMII II Łódź – Sokół Lutomiersk – Rzetecki
15:00 – Start II Brzeziny – KKS II Koluszki – Skwara
17:00  – AKS SMS II Łódź – Orzeł Łódź – Ryś

Grupa II
(sobota – 5 czerwca)
17:00 – Witonianka Witonia – Iskra Góra Św. Małgorzaty – K. Walczak
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – LKS Dąbrówka – Expom Krośniewianka – Kubik
11:00 – Salos Roża Kutno – Błękitni Ciosny – Morawski
11:00 – Start Szczawin – Orzeł Wróblew – Siech
13:00 – GKS Byszew – Sokół Skromnica – Klata
14:00 – LKS Modlna – Zryw Śliwniki – Michalski
18:00 – Huragan Swędów – LKS Gieczno – Biś

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments