AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend gra swoje mecze grupa trzecia KEEZA Klasy okręgowej, klasa A oraz klasa B. Wydarzeniem będzie mecz w Wieluniu, gdzie miejscowy WKS 1957 wciąż marzący o awansie do IV ligi, zmierzy się z Tęczą Brodnia, która rozbiła w poprzedniej kolejce Prosnę Wieruszów 7:1. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, ale warto pamiętać że może się ona w każdej chwili zmienić.

Komplet treningowy keeza

Klasa okręgowa
Grupa III
(sobota – 5 czerwca)
17:00 – LKS Zapole – Słowian Dworszowice – Badziak
17:00 – WKS 1957 Wieluń – Tęcza Brodnia – Tądel
17:00 – Prosna Wieruszów – KS Karsznice – Drużbicki
(niedziela – 6 czerwca)
16:00 – TS Janiszewice – MLKS Konopnica – Majkowski
16:00 – GKS Chojne – Hetman Rusiec – Dawid Grzelak
17:00 – Warta II Sieradz – LKS Masłowice – Paweł Ubycha

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 5 czerwca)
17:00 – LKS Socha – Złoczewia Złoczew – Tomczyk
18:00 – UKS Ustków – GLKS Biała – Dankowski
(niedziela – 6 czerwca
11:00 – LKS Pyszków – LKS Kobierzycko – Dankowski
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – RKS Rychłocice – Berliński
15:00 – Sokół Goszczanów – LGKS Charłupia Mała – Kulawiecki
16:00 – KS Osiek – Jaga Lututów – Mateusz Rutecki

Grupa VIII
(sobota – 5 czerwca)
15:00 – GKS Czastary – LKS Wierzchlas – Jasiński
15:00 – LZS Staw – KS Radoszewice – Mateusz Rutecki
16:00 – LZS Młynisko – Sparta Mokrsko – Tosoni
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LKS Kiełczygłów – Bieniek
15:00 – LZS Łaszew – Płomień Makowiska – Goclik
16:00 – Orzeł Wola Wiązowa – KKS Kurów – Badziak
17:00 – Zawisza Pajęczno – Czarni II Rząśnia – Tądel

Klasa B
Grupa V
(sobota – 5 czerwca)
16:00 – UKS Wiewiórczyn – Iskra Stolec – Chomiszczak
17:00 – LKS Wola Będkowska – LKS Kalinowa – Robert Ubycha
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – LZS Chrząstawa – LKS Tubądzin – Jasiński
11:00 – MUKS Wróblew – Ekolog Wojsławice – Lipka
15:00 – Unia Sieradz-Męka – TS Gruszczyce – Berliński
15:00 – LZS Wrońsko – Widawia Widawa – Lewandowski
15:00 – KS SKS Sieradz – Amatorzy Zapolice – Szczypkowski

Grupa VI
(niedziela – 6 czerwca)
11:00 – Ostrowia w Ostrówku – Orion Olewin – Antończyk
15:00 – Victoria Skomlin – KS Kraszkowice – Bieniek
15:00 – LZS Pątnów – Piast Ruda – Witaszek
15:00 – Centra Walichnowy – Park Starzenice – Robert Ubycha
15:00 – Start Świątkowice – LZS Wydrzyn – Jasiński
16:00 – Feniks Komorniki – Zryw Ożegów – Buda|
17:00 – GKS Siemkowice – KS Czarnożyły – Wenta

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments