AKTUALNOŚCI
Sparta Mokrsko poddała się bez walki

Nie dojdzie do zaplanowanego na środę (16 czerwca) zaległego meczu 19. kolejki grupy ósmej klasy A pomiędzy LKS Kiełczygłów, a Spartą Mokrsko. Drużyna gości zawiadomiła Delegaturę Sieradz Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, że ze względu na trudności ze skompletowaniem składu oddaje mecz walkowerem. W tabeli uwzględniamy więc wynik 3:0 dla Kiełczygłowa, który ma 47 punktów.


keeza komplety sportowe

Sparta Mokrsko jest ostatnia w rankingu z zaledwie dziewięcioma punktami. Drużyna ta już spadła do klasy B.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

W końcu ktoś kiedyś powiedział, że w A klasie to grają Panowie z brzuszkami po 30, a później ustawia terminarz jak w Premier league w 28 dni 10 meczy. Organizmy chłopaków po 30 którzy pracują po 8 godz. albo więcej mają grać co 3 dni. Dobre nawet nie ma kiedy potrenować a bo i po co…

trener
1 miesiąc temu

Niestety za całą tę sytuację i rezygnację klubów z wyjazdów na mecze odpowiada związek. Zamiast wciskać na siłę mecze w środy, gdzie wiadomo że drużyny mają problem z ludźmi do gry (bo każdy pracuje), wystarczyło podzielić tabele w niższych ligach na grupę mistrzowską, która grałaby między sobą o awans oraz grupę spadkową grającą o utrzymanie. Wtedy byłoby mniej meczy dla drużyn, ale nie trzeba byłoby jeździć w środy na mecze. Wymagałoby to oczywiście trochę pracy od związku aby od nowa terminarze ułożyć, ale dzięki temu kluby dograłyby mecze do końca. Wstyd dla całego związku, który oczywiście się cieszy, bo za… Czytaj więcej »