Cenne trzy punkty WKS 1957 Wieluń

WKS 1957 Wieluń nie rezygnuje z walki o awans do IV ligi. W meczu zaległej 20. kolejki grupy trzeciej klasy okręgowej wielunianie pokonali na swoim boisku rezerwy  czwartoligowej Warty Sieradz aż 4:1 (3:1) i mają na koncie 50 punktów, czyli o jeden więcej od Piasta Błaszki i o dwa od zajmującej trzecie miejsce Prosny Wieruszów. Dokończenie 20. kolejki w sobotę oraz niedzielę.

Mecz w Wieluniu rozstrzygnął się do przerwy, bo miejscowi prowadzili już 3:1. Mikołaj Cyrus strzelił gola w 22. minucie, ale wyrównał Kacper Mikielski. Na 2:1 podwyższył Kamil Wójcicki, a potem drugą swoją bramkę zdobył Mikołaj Cyrus. Wynik meczu ustalił Konrad Nowak.