AKTUALNOŚCI
Bez decyzji w sprawie KS Paradyż

W piątek miała zapaść ostateczna decyzja dotycząca tego, czy KS Paradyż będzie w nadchodzącym sezonie występował w IV lidze łódzkiej. Wieczorem skontaktowaliśmy się z prezesem klubu Grzegorzem Mikuckim, który poinformował nas, że nie ma jeszcze takowej decyzji. Wszystko zależy od zagwarantowania budżetu i rozmów ze sponsorem.

 

KS Paradyż wygrał rozgrywki KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) wyprzedzając PGE GKS II Bełchatów i MGKS Drzewica. Działacze złożyli wniosek licencyjny do ŁZPN, ale nadal nie wiadomo, w której klasie rozgrywkowej grać będą w sezonie 2021/2022. Na decyzję czekają tymczasem w Bełchatowie. Rezerwy GKS, w razie nieprzystąpienia klubu z Paradyża, są gotowe do gry w IV lidze łódzkiej.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wart
2 miesięcy temu

Po co oni wygrywają ligę okręgową skoro nie chcą awansować.Robią tylko zamieszanie.Pare lat temu ten sam klubik sprzedał już miejsce i teraz będzie to samo.

2 miesięcy temu

Ceramika również zainteresowana jest grą w IV lidze nadal

Fred
2 miesięcy temu

Lupa jak można obiecać i się wycofać? Mariusz 3 lata walczył doprowadził chłopaków do perfekcji w klasie a teraz kombinacje .Jak to można nazwać.

Lupa
2 miesięcy temu

Fred słuchaj, no nie można tak rzucać lekko słów i obrażać ludzi którzy przez lata wykładali pieniądze na piłkę amatorską, to po raz, po dwa od pół roku wszem i wobec wiadomo, że sponsor postanowili się wycofać i nie mają zamiaru inwestować w Wasz KS. Determinacja jednego człowieka – M.K. który ciągnął za sobą zespół, doprowadziła do wygrania ligi, ma chłop kochones i postanowił pokazać, że mimo przeciwności można. Był czas aby przekonać sponsora albo szukać innego. Teraz w Paradyżu dzieje się to co w wielu innych małych miejscowościach, innych sponsorów brak i klub liczy na cud. Życzę Wam wszystkiego… Czytaj więcej »

Fred
2 miesięcy temu

Uważam że sponsor robi kombinacje najpierw obiecuje teraz się zastanawia nie mają honoru.