Remis Widzewa na koniec zgrupowania

Sparingowym spotkaniem ze Stalą Rzeszów zakończył zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej pierwszoligowy Widzew Łódź. Łódzki zespół zremisował z drugoligowcem 1:1, przegrywając po pierwszej połowie 0:1. Jedenaście minut po przerwie wyrównującego gola strzelił Kacper Karasek. Był to czwarty sparing drużyny Janusza Niedźwiedzia w okresie przygotowawczym.

Pierwsza połowa w wykonaniu Widzewa była bardzo słaba i tylko dobrej postawie Jakuba Wrąbela łodzianie zawdzięczają to, że na przerwę schodzili z wynikiem 0:1. W drugiej części gry widzewiacy ruszyli do ataków, spisywali się znacznie lepiej niż przed przerwą i w efekcie strzelili gola, z którego cieszył się Kacper Karasek.

Widzew Łódź – Stal Rzeszów 1:1 (0:1)
Bramki: Kacper Karasek 56 – Patryk Małecki 21

Widzew: Wrąbel (46′ Reszka, 85′ Ludwikowski) – Stępiński, Hanousek, Nowak, Becht – Kun, Malec (64′ Guzdek), Gołębiowski (46′ Owczarek), Danielak, Karasek (62′ Michalski) – Tomczyk (64′ Surmanski)