AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze o punkty w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej klasie A i klasie B. WKS 1957 Wieluń, który w klasie okręgowej nie stracił nie tylko punktu, ale także gola podejmuje KS Karsznice. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich ligowych potyczek, choć kibice powinni pamiętać, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 18 września)
16:00 – Warta Działoszyn – Zawisza Pajęczno – Tądel
16:00 – Tęcza Brodnia – Jutrzenka Warta – Holewski
16:30 – WKS 1957 Wieluń – KS Karsznice – Berliński
(niedziela – 19 września)
11:00 – MLKS Konopnica – Piast Błaszki – Janecka
14:00 – LZS Brąszewice – Hetman Rusiec – Holewski
16:00 – GKS Chojne – Słowian Dworszowice – Drużbicki
16:30 – TS Janiszewice – Złoczewia Złoczew – Tomczyk

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 18 września)
15:00 – Sokół Goszczanów – LKS Kobierzycko – Piotr Romek
16:00 – KS Osiek – Jaga Lututów – Badziak
16:30 – TS Gruszczyce – LKS Pyszków – Sztraube
16:30 – GLKS Biała – Widawia Widawa – Wawrzyniak
(niedziela – 19 września)
16:00 – UKS Ustków – LKS Socha – Lipka
16:00 – LKS Zapole – LGKS Charłupia Mała – Tosoni

Grupa VIII
(sobota – 18 września)
16:00 – LKS Masłowice – LZS Staw – Jasiński
16:30 – LKS Wierzchlas – GKS Czastary – Dankowski
(niedziela – 19 września)
15:00 – KS Radoszewice – LZS Krzyworzeka – Badziak
15:00 – Płomień Makowiska – LZS Łaszew – Aleksandrowicz
16:00 – LKS Kiełczygłów – LZS Młynisko – Szulc
16:00 – Warta Osjaków – Orzeł Wola Wiązowa – Tądel
16:00 – KKS Kurów – GKS Siemkowice – Bieniek

Klasa B
Grupa V
(niedziela – 19 września)
11:00 – GKS Sędziejowice – Ekolog Wojsławice – Tądel
11:00 – MUKS Wróblew – GLKS Burzenin w Woli Będkowskiej – Rutecki
14:00 – UKS Wiewiórczyn – Amatorzy Zapolice – Gajewczyk
15:00 – LKS Kamienna – KS Rębieskie – Owczarek
15:00 – LUKS Bałucz – Unia Sieradz-Męka – Paweł Ubycha
16:00 – LKS Kalinowa – LZS Chrząstawa – Lenica

Grupa VI
(niedziela – 19 września)
15:00 – Ostrowia w Ostrówku – Orion Olewin – Golański
15:00 – Prosna Wyszanów – UKS Galewice – Wawrzyniak
15:00 – KS Kraszkowice – Centra Walichnowy – Kowalewski
15:00 – Piast Ruda – LZS Wrońsko – Jasiński
16:00 – Start Świątkowice – Victoria Skomlin – Lewandowski
16:00 – Zryw Ożegów – KS Czarnożyły – Antończyk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments