Dwadzieścia minut Pana Jacka

To był bardzo udany i pracowity weekend dla Jacka Berensztajna. Jego Omega Kleszczów wygrała w sobotę mecz IV ligi ze Skalnikiem Sulejów, a były reprezentant Polski mimo tego, że powoli widzi już tabliczkę z numerem 48 (urodził się 16 października 1973) przesądził o wygranej A-klasowego ESPN Bełchatów z Piastem Krzywanice (3:1).

Berensztajn obejrzał mecz Włókniarza Zelów ze Zrywem Wygoda, później pierwszą połowę spotkania Orkan Buczek – Zjednoczeni Stryków (podpatrywał najbliższych rywali Omegi) i około 16:30 przyjechał na Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie na spotkanie swojej drużyny. Już wcześniej wiedział, że nie zagra od pierwszej minuty. Zresztą nie musiał. Wszedł w 70 minucie przy stanie 0:0, po czym uderzył z rzutu wolnego, zaliczył asystę (rzut rożny) i zdobył swojego drugiego gola, tym razem z rzutu karnego. ESPN wygrał 3:1. Szacunek!

Aha i uprzedzamy ewentualne komentarze. Tak! Będziemy pisać za każdym razem, bo to jest wydarzenie niecodzienne i godne opisania.