AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej klasie A i B. WKS 1957 Wieluń, który jest liderem klasy okręgowej podejmie Piasta Błaszki. Z kolei Warta II Sieradz, która jest wiceliderem rankingu, udaje się do Działoszyna na mecz z tamtejszą Wartą, spadkowiczem z IV ligi. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów.

GKS Bełchatów

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(sobota – 2 października)
15:00 – Warta Działoszyn – Warta II Sieradz – Wawrzyniak
16:00 – WKS 1957 Wieluń – Piast Błaszki – Janecka
16:00 – Tęcza Brodnia – Hetman Rusiec – Sztraube
16:00 – Jutrzenka Warta – Słowian Dworszowice – Drużbicki
(niedziela – 3 października)
15:00 – MLKS Konopnica – Czarni Rząśnia – Dawid Grzelak
15:00 – GKS Chojne – KS Karsznice – Tomczyk
16:00 – TS Janiszewice – Zawisza Pajęczno – Felcenloben

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 2 października)
16:00 – GLKS Biała – TS Gruszczyce – Mariusz Nowak
(niedziela – 3 października)
13:00 – UKS Ustków – Widawia Widawa – Paweł Ubycha
13:00 – Sokół Goszczanów – LKS Socha – Dąbrowski
15:00 – LKS Kobierzycko – LGKS Charłupia Mała – Dankowski
15:00 – LKS Zapole – Jaga Lututów – Bieniek
15:00 – KS Osiek – Inter Sieradz-Woźniki – Wawrzyniak

Grupa VIII
(sobota – 2 października)
16:00 – LKS Wierzchlas – GKS Siemkowice – Nita
(sobota – 3 października)
13:30 – LZS Łaszew – LZS Młynisko – Drużbicki
15:00 – Płomień Makowiska – GKS Czastary – Mariusz Nowak
15:00 – KKS Kurów – LKS Masłowice – Jasiński
15:00 – KS Radoszewice – Orzeł Wola Wiązowa – Tądel
15;30 – LKS Kiełczygłów – LZS Krzyworzeka – Sionkowski
16:00 – Warta Osjaków – LZS Staw – Berliński

Klasa B
Grupa V
(sobota – 2 października)
15:00 – KS SKS Sieradz – LZS Chrząstawa – Chomiszczak
16:00 – LUKS Bałucz – Ekolog Wojsławice – Majkowski
16:00 – GLKS Burzenin w Woli Będkowskiej – Unia Sieradz-Męka – Witaszek
(niedziela – 3 października)
11:00 – MUKS Wróblew – KS Rębieskie – Iwankiewicz
14:00 – UKS Wiewiórczyn – LKS Kalinowa – Brzostowski
16:00 – Iskra Stolec – Amatorzy Zapolice – Robert Ubycha

Grupa VI
(sobota – 2 października)
16:00 – Piast Ruda – UKS Galewice – Dankowski
(niedziela – 3 października)
13:30 – Zryw Ożegów – LZS Pątnów – Lewandowski
14:00 – LZS Wrońsko – Centra Walichnowy – Owczarek
15:00 – Ostrowia w Ostrówku – Victoria Skomlin – Potrzebny
15:00 – Prosna Wyszanów – KS Czarnożyły – Kowalewski
15:00 – KS Kraszkowice – Orion Olewin – Antończyk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments