Janusz Niedźwiedź: Wreszcie zwyciężyliśmy

Po emocjonującym spotkaniu Widzew Łódź pokonał Zagłębie Sosnowiec 3:2 (2:1) i umocnił się na drugim miejscu na zapleczu PKO Ekstraklasy. Widzewiacy źle zaczęli, przegrywając już w 2. minucie 0:1. Później jednak odrobili straty, potrafili również przy stanie 2:2 strzelić zwycięskiego gola. Poniżej pomeczowa wypowiedź trenera Widzewa Janusza Niedźwiedzia.

Chcieliśmy spędzić ten wieczór w dobrych nastrojach i udało nam się to zrealizować. Długo czekaliśmy na to zwycięstwo w lidze, ale dzisiaj w końcu wygraliśmy – i to pomimo bardzo złego wejścia w mecz. Pierwsze osiem minut było najgorsze, jakie zagraliśmy do tej pory. Potem zaczęliśmy szybko przejmować kontrolę nad spotkaniem, często atakowaliśmy, tworzyliśmy sobie dużo sytuacji, które mogły zakończyć się bramkami. Niestety, po przerwie znowu daliśmy tlen przeciwnikowi w postaci rzutu karnego. Potrafiliśmy się jednak podnieść. Niezależnie od wyniku, w wielu meczach potrafimy strzelać gole i to jest duży pozytyw. Mimo trudnych warunków zwyciężyliśmy, co jest cenne, natomiast wiemy, że w czwartek gramy z Wisłą, a w niedzielę z Chrobrym. Z tego powodu nie będziemy zbyt długo świętować, bo chcemy przygotować się na to, aby jak najlepiej zakończyć jesień – powiedział trener Widzewa.

Źródło: widzewtomy.net