Zacięty sparing futsalowego Widzewa Łódź

Lider grupy północnej futsalowej I ligi Widzew Łódź rozegrał sparing z występującym w Statscore Ekstraklasie AZS UW Warszawa Wilanów. Grano trzy razy po 25 minut, a potyczka zakończyła się wynikiem 3:5. Dwa gole dla zespołu prowadzonego przez Marcina Stanisławskiego strzelił Michał Marciniak. Jednym trafieniem popisał się natomiast Eryk Jarzębski.

W doliczonym czasie spotkania dwa gole dla widzewiaków strzelił Daniel Krawczyk. Bramki najskuteczniejszego w historii zawodnika Ekstraklasy nie zostały wliczone jednak do wyniku. Trenerzy uzgodnili bowiem, że wiążący będzie rezultat po 75 minutach, a więc 3:5.

W przyszłą niedzielę (16 stycznia) łodzianie zagrają na wyjeździe z Futsalem Szczecin. Bedzie to mecz o pierwszoligowe punkty. Nadal nie wiadomo natomiast kiedy widzewiacy zmierzą się w meczu 1/32 finału Pucharu Polski z Futbalo Białystok. Spotkanie zostało bowiem przełożone z 6 stycznia ze względu na prawosławne Boże Narodzenie.

Źródło: widzewtomy.net