AKTUALNOŚCI
Sparingowa giełda – notowanie 2

Powoli rozkręca się sezon sparingowy i pewnie jeszcze nie wszystkie kluby mają przygotowaną do końca rozpiskę kontrolnych meczów. To dla nich właśnie publikujemy kolejne notowania sparingowej giełdy Łódzkiego Futbolu, w której bezpłatnie będziemy zamieszczać ogłoszenia o poszukiwaniu sparingpartnera. Dziś notowanie drugie, które zawiera prośby skierowane do nas w ostatnich dniach.

Witonianka Witonia – poszukuje sparingpartnera na 5 lutego o 20:30. Klub posiada wynajęte boisko w Uniejowie, ale umówiony wcześniej rywal się rozmyślił. Kontakt – Michał Włodarczyk – 607 719 106.

Magnat Sierpów – 5/6 marca – boisko i godzina do ustalenia – kontakt 537 505 447 lub mailowo: arni9999@interia.pl

Saints Łódź – 26 lutego – rezerwacja boiska na CHKS Łódź: Mateusz Zduniak, telefon: 500 654 773

Warta Osjaków – 12/13 lutego – kontakt: Mateusz Adamkowski – mateusz19931122@gmail.com

Od każdego klubu będziemy mogli przyjąć ogłoszenie o JEDNYM wolnym terminie. Chcemy bowiem uniknąć sytuacji, która skutecznie nas zniechęciła w dwóch ostatnich latach, czyli takiej, że niektórzy trenerzy szli na łatwiznę i za naszym pośrednictwem chcieli znaleźć wszystkich sparingpartnerów (na cały okres przygotowawczy). Takich próśb nie będziemy nawet rozpatrywać (pozdrawiamy przy okazji Kamila Gałązkę z GKS Bedlno). W każdej chwili będzie także można napisać, jeśli sparingpartner wycofa się z dnia na dzień. Takie ogłoszenia będziemy umieszczać w pierwszej kolejności.

Pisać do nas można na adres: redakcja@lodzkifutbol.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
KG84
16 dni temu

Podałem meila i swoje inicjały w nicku więc to żadna tajemnica, że w poprzednim poście to ja wyraziłem swoją opinię..a tu jakby ktoś sugerował, że chciałem sobie wszystkie sparingi załatwić… GKS Bedlno ma je już od połowy grudnia. Również Pozdrawiam