Widzew znów bez wygranej w sparingu

Drugi sparing i druga przegrana. Widzew Łódź uległ drugoligowej Chojniczance 1:2 (0:1) w pojedynku, który rozegrany został na obiekcie Łodzianki. Gra drużyny Janusza Niedźwiedzia nie mogła zadowolić zgromadzonych kibiców. Dopiero w końcówce widzewiacy przycisnęli i stworzyli kilka groźnych podbramkowych sytuacji.

Wcześniej jednak to Chojniczanka posiadała przewagę i zasłużenie zdobyła dwie bramki. Patryka Wrąbla pokonał Michał Mikołajczyk, a Konrada Reszkę Artur Pląskowski. W 78. minucie rozmiary porażki zmniejszył Karol Danielak. W ostatnich minutach Widzew miał jeszcze swoje okazje na remis, ale zabrakło skuteczności.

Widzew Łódź – Chojniczanka Chojnice 1:2 (0:1)
Bramki: Karol Danielak 78 – Michał Mikołajczyk 29, Artur Pląskowski 63

Widzew (I połowa): Wrąbel – Stępiński, Nowak, Tanżyna, Nunes – Zieliński, Kun, Hanousek, Dani Villa – Guzdek, Montini
(II połowa): Reszka – Stępiński, Hanousek, Tanżyna (63′ Dębiński), Gołębiowski – Zieliński (63′ Owczarek), Chwałowski, Karasek, Danielak – Kita, Machałek