AKTUALNOŚCI
W MULKS Łask wybiorą nowego prezesa

Na najbliższy czwartek (27 stycznia) zaplanowano w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku przy ul. Południowej 1 Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze miejscowego MULKS. Początek o 18:00. Ostatnio funkcję sternika klubu pełnił Grzegorz Stolarek, wiceprezes. Poprzedni prezes MULKS Andrzej Mazur nieoczekiwanie zrezygnował.

Komplet treningowy keeza

Drużyna seniorów łaskiego klubu rywalizuje w grupie trzeciej klasy A. W tabeli rundy jesiennej zajmuje 10 miejsce.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marysia
3 miesięcy temu

Niech ktoś wyciągnie aktualny wyciąg ze starostwa kto może reprezentować klub ze starego zarządu i starej komisji rewizyjnej. To najważniejsze oni wszyscy mają się podpisać na protokole przekazania klubu nowemu zarządowi. Bez tego wszystko będzie nieważne.

Marysia
3 miesięcy temu

Pięknie, tylko wielka prośba o rozliczenie poprzedniego zarządu i poprzedniej komisji rewizyjnej. Nie zapomnijcie przy przekazaniu powinni się wszyscy podpisać poprzedni zarząd i poprzednia komisja rewizyjna inaczej możemy mieć problemy na przyszłość. Najważniejsze by nie dacie się zrobić w konia i tych podpisów nie będzie.

Live
3 miesięcy temu

Albin co z tego, że wybiorą pionków do Zarządu a i tak za sznurki będzie ciągnął jeden i ten sam stary wyjadacz, który wykorzystując pełnione przez siebie funkcje publiczne kiedyś a dziś funkcje obiektowego na CSiR nikogo nie dopuszcza do użytkowania boisk ?
Stan boisk, bieżni do biegania i nie wspominając już kortów tenisowych jest opłakany bo jak to kiedyś któryś pracownik powiedział „obiekty mają wyglądać i niekoniecznie muszą być używane”.
Czas na zmiany

Albin
3 miesięcy temu

Najwyższy czas zrobić wietrzenie w tym klubie. Postawić na nowy zarząd