AKTUALNOŚCI
Akademia Lechii zagra o baraże do CLJ

Drużyna Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów z rocznika 2008 prowadzona przez trenera Wiesława Żmudę sprawiła olbrzymią niespodziankę i zagra w barażach o udział w Centralnej Lidze Juniorów, czyli najwyższej młodzieżowej klasie rozgrywkowej. W najbliższą sobotę 18 czerwca tomaszowianie rozpoczną decydującą batalię. Rywalem będzie MOSP Białystok.

gadzety kibica keeza

 

W obecnych zmaganiach ligowych drużynę Lechii reprezentowali: Oliwier Sobczyk, Mikołaj Mieszczankowski, Piotr Podlecki, Wiktor Pasierb, Jakub Szulowski, Michał Pustelnik, Bartłomiej Krawczyk, Leon Krakowiak, Maciej Bielejewski, Karol Świątek, Patryk Kałwa, Jakub Rzymkowski, Mateusz Sarlej, Kacper Król, Maciej Biegun, Dawid Słoń, Mikołaj Kania, Jakub Zając, Jakub Szewczyk, Jakub Mączyński. Kierownikiem drużyny jest Mariusz Sobczyk.

Pierwszy mecz z MOSP odbędzie się 18 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim, a rewanż tydzień później w Białymstoku.

 

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jasio
7 miesięcy temu

Do Kibic, regulamin rozgrywek CLJ. Widzew właśnie spadł z ligi CLJ U15 i przez jedną rundę nie może grać w tych rozgrywkach.

Kibic
7 miesięcy temu

Gratulacje. Jak to jest że drużyna, która zajęła 2 miejsce gra w barażach o CLJ, a drużyna, która zajęła 1 miejsce nie gra? Jeszcze ta 1 dwa razy w lidze wygrała z tą drugą.

Fajnie
7 miesięcy temu

Dobra robota trenerze