AKTUALNOŚCI
ŁZPN już bez szans na końcowy triumf

Dolnośląski ZPN wygrał Puchar Regionów, który trwa w Wielkopolsce, a biorą w nim udział cztery najlepsze drużyny wyłonione we wcześniejszych, dwustopniowych eliminacjach. ŁZPN, po remisie z Wielkopolskim ZPN 3:3, przegrał sobotni mecz z drużyną z Dolnego Śląska 0:3 (0:1) i niedzielny mecz z Lubelskim ZPN, który rozpocznie się o 12:00 w Czerniejewie nic już nie zmieni.


tomadex wszystko dla kibica

Polskę w Regions Cup reprezentować będzie Dolnośląski ZPN, a turniej eliminacyjny odbędzie się na Łotwie w dniach od 24 do 30 sierpnia. Zwycięzca grupy pojedzie w czerwcu 2023 roku na amatorskie Mistrzostwa Europy.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Serwatka
12 dni temu

Sorry, ale chyba reprezentacja ŁZPN-u powinna być najważniejsza. Nie wierzę że pan prezes ŁZPN nie ma mocy by na kilka dni wyciągnąć najlepszych możliwych graczy z poszczególnych klubów do repry ŁZPN-u.
Moim zdaniem powinno zrobić się wszystko by wygrać ten turniej, a jak wystawia się „słabszych” to jaki był sens tam jechać?

kibic
12 dni temu

Niestety wielu trenerów w trakcie przygotowań do ligi nie chciało oddać swoich najlepszych zawodników, stąd powołania „z czapy”.
Drugie miejsce jest naprawdę dobrym wynikiem, tym bardziej, że Dolnośląski ZPN dwa razy wygrywał całe rozgrywki, a nie tylko eliminacje.

Krzysztof
13 dni temu

Vistula najlepszy trener. Skąd go wzięliście.

Serwatka
13 dni temu

To było pewne. Jak robi się powołania z „czapy” to nie można się dziwić że się przegrywa.