AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A oraz Klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej ŁKS III Łódź prowadzony przez trenera Mariusza Zasadę zagra w Rąbieniu z Victorią. Zajmujący drugie miejsce w rankingu Zawisza Rzgów podejmie uniejowskie Termy. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 16 września)
20:00 -KAS Konstantynów – Iskra Dobroń – Lota
(sobota – 17 września)
13:00 – Zawisza Rzgów – Termy Uniejów – Lewandowski
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Pionko
15:00 – Victoria Rąbień – ŁKS III Łódź – Sadowski
16:00 – Włókniarz Zgierz – Stal Głowno – Wykrota
16:00 – GKS Ksawerów – Orzeł Parzęczew – Nowicki
16:00 – KEEZA Termy Ner Poddębice – AMII Łódź-Nowosolna – Sadowski
(niedziela – 18 września)
11:00 – UKS SMS Łódź – Sazan Pęczniew – Przybylak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 17 września)
16:00 – GLKS Dłutów – AKS SMS II Łódź – Sierant
16:00 – Grabka Grabica – Pionier Baby – WS Piotrków
18:00 – Saints Łódź – LKS Czarnocin – Kuś
(niedziela – 18 września)
11:00 – Tęcza Janków – Start Łódź – WS Piotrków
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Jutrzenka Bychlew – Leśniewski

Grupa II
(sobota – 17 września)
16:00 – Rosa Rosanów – Victoria Łódź – Nazar
16:00 – Polonia Andrzejów – Milan Club Polonia Łódź – WS Skierniewice
(niedziela – 18 września)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – LKS Gałkówek – Sierant
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – Czarni Smardzew – Lesiak
17:00 – Huragan Swędów – LKS Kalonka – Przybylak

Grupa III
(sobota – 17 września)
15:00 – Korab Łask – PTC Pabianice – Łukasik
16:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Kazimierz – Kowalczyk
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko – Kasztelan
(niedziela – 18 września)
16:00 – Kolejarz Łódź – LUKS Bałucz – Śpiewak
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – MULKS Łask – WS Sieradz
17:00 – Victoria Szadek – Pisia Zygry – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 17 września)
15:00 – Sokół Lutomiersk – Ostrovia Ostrowy – Rikszajd
16:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Musiał
17:00 – Kotan Ozorków – Fair Play Kutno – Szymczyk
(niedziela – 18 września)
11:00 – Salos Róża Kutno – Witonianka Witonia – Biś
14:00 – Bzura Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików – Sadowski
16:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica Wielka – K. Walczak

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 18 września)
11:00 – Łódzka Akademia Futbolu – Metalowiec Łódź – Siech
12:30 – Start II Brzeziny – Łódzki Klub Sportowy – Ślusarczyk
16:00 – LKS II Gałkówek – Włókniarz II Konstantynów – Jaworowski
17:00 – AMII II Łódź – PSV Łódź – Lesiak

Grupa II
(sobota – 17 września)
17:00 – Zryw Śliwniki – Grom Powodów – Dobrowolski
(niedziela – 18 września)
11:00 – Kanarki Małachowice – Iskra Góra św. Małgorzaty – Kawalec
15:00 – Expom Krośniewianka – Sokół Skromnica – D. Walczak
16:00 – Orzeł Wróblew – LKS Modlna – Michalski
16:00 – Górnik Łęczyca – GKS Byszew – Kuźnicki

Grupa III
(sobota – 17 wrzesnia)
15:00 – KP Byszewy – Unia Wzniesień Łódzkich – Mijas
16:00 – Powstaniec Dobra – KKS II Koluszki – Czerwieniec
(niedziela – 18 wrzesnia)
11:00 – LKS Dąbrówka – Wicher Byszew – Rochalski
14:00 – Błękitni Ciosny – Ner Łódzki – Łukasik

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments