AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W piątek, sobotę i niedzielę rozegrane zostaną mecze grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A i Klasy B. Mistrz jesieni klasy okręgowej Warta II Sieradz zmierzy się na wyjeździe z MLKS Konopnica. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów, ale koniecznie trzeba pamiętać że w każdej chwili może dojść do zmian.


keeza komplety sportowe

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa III
(piątek – 11 listopada)
13:00 – Hetman Rusiec – Warta Działoszyn – Tomczyk
(sobota – 12 listopada)
14:00 – Tęcza Brodnia – Słowian Dworszowice – Janecka
14:00 – KS Karsznice – Jutrzenka Warta – Kulawiecki
14:00 – LZS Brąszewice – Prosna Wieruszów – Dawid Grzelak
14:00 – Czarni Rząśnia – Piast Błaszki – Wawrzyniak
(niedziela – 13 listopada)
11:00 – MLKS Konopnica – Warta II Sieradz – Berliński
11:00 – Sokół Goszczanów – Złoczewia Złoczew – Śniady
14:00 – Warta Osjaków – TS Janiszewice – Dąbrowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 12 listopada)
14:00 – GKS Chojne – Jaga Lututów – Owczarek
14:00 – LKS Pyszków – LGKS Charłupia Mała – Paweł Ubycha
14:00 – KS Osiek – UKS Ustków – Goclik
(niedziela – 13 listopada)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – TS Gruszczyce – Iwankiewicz
11:00 – LKS Socha – Ekolog Wojsławice – Szczypkowski
13:00 – Widawia Widawa – LKS Kobierzycko – Kozłowski
14:00 – LKS Zapole – GLKS Biała – Tosoni

Grupa VIII
(piątek – 11 listopada)
11:00 – UKS Galewice – LKS Kiełczygłów – Śniady
13:30 – Orzeł Wola Wiązowa – KS Radoszewice – Paweł Ubycha
(sobota – 12 listopada)
12:00 – LZS Młynisko – GKS Siemkowice – Tosoni
13:30 – Victoria Skomlin – KKS Kurów – Nowak
13:30 – Zawisza Pajęczno – LZS Krzyworzeka – Nita
(niedziela – 13 listopada)
11:00 – LZS Staw – LKS Krzyworzeka – Paweł Ubycha
13:00 – Płomień Makowiska – GKS Czastary – Wawrzyniak
13:00 – LZS Łaszew – LKS Masłowice – Nita

Klasa B
Grupa V
(sobota – 12 listopada)
14:00 – LKS Kamienna – Iskra Stolec – Kozłowski
(niedziela – 13 listopada)
11:00 – MUKS Wróblew – Amatorzy Zapolice – Duraj
13:00 – GLKS Burzenin – LKS Kalinowa – Lewandowski
13:00 – LKS Kwiatkowice II – LZS Chrząstawa – Gajewczyk
14:00 – UKS Wiewiórczyn – Unia Sieradz-Męka – Dankowski
14:00 – Piast II Błaszki – KS Rębieskie – Piotr Romek
17:00 – Hetman Sieradz – GKS Sędziejowice – Jan Rutecki

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments