AKTUALNOŚCI
LKS Kwiatkowice nie zagra w IV lidze

To już oficjalna informacja. W poniedziałek do biura Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło pismo od LKS Kwiatkowice w sprawie wycofania zespołu seniorów z IV ligi łódzkiej. Prezes klubu Adam Szymański przeanalizował budżet, którym będzie dysponował i doszedł do wniosku, że najrozsądniejsze będzie wycofanie pierwszej drużyny.


keeza komplety sportowe

Jednocześnie wieloletni prezes LKS poinformował, że w rozgrywkach grać będzie druga drużyna (klasa B) oraz wszystkie drużyny młodzieżowe. Na to pozwala dotacja gminy Wodzierady przyznana kwiatkowiczanom na 2023 rok. 

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
marek
15 dni temu

XYZ oczywiście że nie masz racji. Rozgrywki od Skrzata do Juniora są darmowe. Nie płacisz za wpisowe, uprawnienie zawodników oraz przede wszystkim za rejestracje zawodników młodzieżowych do gry. Więc troche trzeba sie doedukowac. Sombrero – ale przecież nikt nie mówi żeby zawodnikom za grę nie płacić. Chodzi tylko o chore kwoty do jakich obecnie doprowadzono. Jeśli uważasz ze to jest okej że zawodnik który pracuje na 3 zmiany dostaje w klubie czwartoligowym a więc grającym na piątym poziomie rozgrywkowym więcej pieniędzy niż za robotę na etacie to chyba komuś się coś pomyliło. Tak jak było wcześniej to opisane – jak… Czytaj więcej »

Xyz
15 dni temu

Do Marek z gminy, miasta oraz składek rodziców i to nie małych a po ukończeniu wieku młodzieżowca gdzie będą grać???? No jak piszesz żeby stawiać tylko na kluby które pracują z młodzieżą tutaj chodzi o jedno żeby młodym ludziom nie kłaść do głowy że jak już będą seniorami to czekają ich grube miliony. Drużyny seniorskie jak ich prezesi też robią błąd zamiast ustalić że nie płacimy nikomu ( tylko za dojazdy za okazaniem faktury że tankował samochód) to myślę że wszyscy grający zrozumieli by że to amatorstwo a nie sposób na zdobycie pieniędzy. Do Marek a myślisz że OZPN nie… Czytaj więcej »

1 3 4 5