AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Ostatni weekend stycznia upłynie pod znakiem powrotu PKO Ekstraklasy, a także meczów sparingowych drużyn z III i IV ligi. Tradycyjnie Łódzki Futbol postara się zebrać wszystkie wyniki wraz ze strzelcami bramek. Podawać będziemy również wyniki spotkań drużyn z niższych klas rozgrywkowych. Te prosimy umieszczać w komentarzach pod postem.


keeza komplety sportowe

III liga (grupa I)
(sobota – 28 stycznia)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Star Starachowice 2:0 (2:0)
(Klim Morenkow, Bartosz Snopczyński)
Victoria Sulejówek – Unia Skierniewice 3:2 (3:0)
(dla Unii: Kamil Sabiłło, Radosław Kowalczyk)
ŁKS II Łódź – GKS Bełchatów 2:1 (0:1)
(Jędrzej Zając, Goncalves – samobójczy)
Widzew II Łódź – Pelikan Łowicz 5:2 (4:1)
(dla Widzewa II: Wiktor Preuss 2, Daniel Mąka, Kamil Cybulski, testowany)
Lech II Poznań – Warta Sieradz (4×30 minut) 1:2
(dla Warty: Krystian Adamiak, testowany)

IV liga (grupa łódzka)
(piątek – 27 stycznia)
Pilica Przedbórz – Stal Niewiadów 1:5 (0:4)
(sobota – 28 stycznia)
Skra II Częstochowa – RKS Radomsko 2:2 (0:1)
(dla RKS: Mateusz Gołda, Krystian Kolasa)
Omega Kleszczów – Włókniarz Zelów 1:0 (1:0)
(Mateusz Miarka)
Sokół Aleksandrów – Orkan Buczek 2:2 (1:0)
(Krystian Ślęzak, Marcin Pękała – Dominik Cukiernik, Mateusz Kaflowski)
WKS 1957 Wieluń – Czarni Rząśnia 6:2 (3:1)
(dla WKS: Damian Wiśniewski 3, Michał Wójcicki, Igor Mikołajczyk, Jakub Szaniec)
AKS SMS Łódź – MKP-Boruta Zgierz 5:2 (3:1)
Sokół Aleksandrów – Start Brzeziny 2:2 (1:0)
(dla Sokoła: Arkadiusz Świętosławski 2)
Mszczonowianka Mszczonów – Ceramika Opoczno 4:0 (2:0)
Wisła Płock (juniorzy) – KS Sand-Bus Kutno 7:5 (3:2)
(dla KS: Marcin Kacela 3, testowani 2)
Pogoń Zduńska Wola – Polonia Piotrków 3:3 (3:1)
(Adrian Budka, Mateusz Wroński, Patryk Kowasz – Adam Raszewski, Mateusz Jakubiak, Adrian Malicki)
UKS SMS Łódź (juniorzy) – Zjednoczeni Stryków 0:1 (0:1)
(Kamil Cupriak)
MGKS Drzewica – Skalnik Sulejów 2:3 (0:3)
(dla Skalnika: Jakub Szlaski 2, Łukasz Smolarczyk)
(niedziela – 29 stycznia)
AMII Łódź-Nowosolna – Jutrzenka Drzewce 2:1 (0:0)
(dla Jutrzenki: Cezary Dominiak, Mateusz Wojciechowski)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
Warta II Sieradz – Tęcza Brodnia 0:3 (0:2)
(Dominik Janeczek 2, Maciej Owczarek)
Włókniarz Moszczenica – GUKS Gorzkowice 7:0
Omega II Kleszczów – Warta Osjaków 5:0 (3:0)
(Jakub Szczepka 2, Patryk Gal 2, Michał Piotrowski)
KAS Konstantynów – KKS Koluszki 3:1 (1:0)
(Kacper Sypniewski, Jakub Komorowski, Kacper Golański – Krzysztof Kukieła)
Włókniarz Konstantynów – Sokół II Aleksandrów 3:3 (2:0)
UKS Concordia Piotrków – Victoria Żytno 4:2 (1:1)

Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
7 miesięcy temu

UKS Galewice – LZS Brąszewice 9:2 (2:0, 4:1, 3:1)

kubuś
7 miesięcy temu

oj działoszyn mówiłem że ta drużyna to dno,tam trzeba zaoraćwszystko i moze za 2 lata sie odbuduje

Kibic
7 miesięcy temu

Pilica Tomaszow 4:0 Lechia II Tomaszów

KIBIC
7 miesięcy temu

Opoczno coś słabo wygląda w sparingach…