Zabójcze pół godziny GKS Bełchatów

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu w IV lidze łódzkiej GKS Bełchatów prezentuje wyborną formę strzelecką. W sobotnim meczu sparingowym pokonał w Tomaszowie czołowy zespół III ligi (grupa I), miejscową Lechię 5:2 (0:1). Warto dodać, że zespół Bogdana Jóźwiaka przegrywał w tym pojedynku już 0:2, ale od 60 minuty przejął inicjatywę i strzelił aż pięć bramek.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Lechii Tomaszów, która jedynego gola w tej części gry zdobyła z rzutu karnego. Leonida Otczenaszenkę pokonał Kamil Cyran. Jedenaście minut po przerwie Lechia podwyższyła na 2:0, po trafieniu Klima Morenkova. Ostatnie pół godziny to prawdziwy popis Brunatnych. Kontaktowego gola strzelił Szymon Sarnik, a później kolejno do bramki trafiali: Artur Golański, Kamil Mizera i dwukrotnie Bartłomiej Trzeboński.

Lechia Tomaszów – GKS Bełchatów 2:5 (1:0)
Bramki: Kamil Cyran 9, Klim Morenkov 56 – Szymon Sarnik 60, Artur Golański 74, Kamil Mizera 78, Bartłomiej Trzeboński 82, 88