AKTUALNOŚCI
Przemysław Cecherz trenerem Warty Sieradz

Nowym trenerem trzecioligowej Warty Sieradz został we wtorek Przemysław Cecherz, który pracował poprzednio w Cartusii Kartuzy. Zastąpił Marcina Węglewskiego, zwolnionego przez sieradzki klub dzień wcześniej. Celem nowego szkoleniowca będzie uratowanie Warty, zajmującej w tabeli szesnaste miejsce, przed spadkiem do niższej ligi.

Nowy szkoleniowiec Warty pracował między innymi w Widzewie Łódź, Górniku Zabrze, Wiśle Płock, Zniczu Pruszków, Świcie Nowy Dwór, Kolejarzu Stróże, GKS Tychy, Rakowie Częstochowa, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Chojniczance Chojnice, a największy rozgłos w Polsce uzyskał będąc trenerem w Wieczystej Kraków.

Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kacoer
2 miesięcy temu

Za Sieradz nasze miasto – „Tak postaramy się to zrobić. Widziałem dwa mecze Warty w tej rundzie. Wystartowali bardzo źle. Musimy wiele w grze zespołu zmienić. Gra wygląda nieciekawie. Nie chcę mądrzyć się na odległość. Diagnozę wyciągnę po tygodniu lub dwóch pracy. Już na najbliższy mecz będę chciał wprowadzić coś swojego, tak aby zespół zapunktował.” – wydaje mi się że diagnozę to powinien mieć już wyciągniętą , po dwóch tygodniach to może już być po ptokach. Wyczuwam tu odcinanie kuponów do końca sezonu. Obym się mylił dla Warteczki.

Maciek
2 miesięcy temu

Ha, ha no to spadek murowany. Ten człowiek gdzie nie pójdzie, to tylko szumu narobi i nic więcej. Zero podejścua do zawodnikòw. Rozgłos w Wieczystej? A może jakieś sukcesy trenerskie tego Pana ktoś poda? Bo ja nie zauważyłem…