AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Mamy za sobą 12. kolejkę rundy wiosennej KEEZA Klasy Okręgowej. Liderem klasyfikacji skutecznych jest Dawid Kępniak (na zdjęciu) z Jutrzenki Warta, który strzelił 40 goli. Na miejscu drugim w grupie trzeciej plasuje się Cezary Stefańczyk z Warty Działoszyn – 38, na trzecim Dawid Przezak (Złoczewia) – 36, a na czwartym Jakub Janiszewski (Warta II Sieradz) – 29.

W grupie pierwszej na czele Dawid Sarafiński (Orzeł Parzęczew) i Kacper Drzazga (Zawisza Rzgów) – po 23. Jan Peda (KEEZA Termy Ner Poddębice) – 21, a Maciej Stańczyk (Stal Głowno) – 18.

Na czele grupy drugiej Kacper Rutkowski (Szczerbiec Wolbórz) – 30. Zbigniew Kowalczyk (Włókniarz Moszczenica) strzelił 22 gole.  Wiktor Jurczyk (Victoria Żytno) – 19, a Daniel Sobczyk (Polonia Gorzędów)  – 16.

W grupie czwartej na czoło wysunął się Paweł Wyciszkiewicz (Mazovia Rawa Mazowiecka) – 28. Drugi jest Jan Peda, który w rundzie jesiennej grał w GKS Bedlno i zdobył 27 bramek. Wiosną przeniósł się do KEEZA Term Neru Poddębice. 24 gole strzelili Bartłomiej Szadkowski i Mateusz Lubczyński (obaj Start Brzeziny), 23 Rafał Głębocki (jesienią Widok Skierniewice, a obecnie Unia II Skierniewice).

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Bartosz
4 miesięcy temu

Pierwsza 5-tka Najlepszych Strzelców, biorąc pod uwagę każdą grupę :
1. Jan Peda ( KEEZA Termy Ner Poddębice ) 48 bramek
2. Dawid Kępniak ( Jutrzenka Warta) 40 bramek
3. Cezary Stefańczyk ( Warta Działoszyn ) 38 bramek
4. Dawid Przezak ( Złoczewia) 36 bramek
5. Kacper Rutkowski ( Szczerbiec Wolbórz) 30 bramek
W której grupie najłatwiej strzelać, a w której najtrudniej ?