AKTUALNOŚCI
ŁKS III Łódź awansował do IV ligi

W środowe popołudnie Włókniarza Pabianice wygrał zaległy mecz grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej ze Stalą Głowno 2:1 (0:1) po golach Bartosza Bronki i Szymona Szafoniego. Bramkę dla gości zdobył Hubert Włodarczyk. Porażkę Stalówki entuzjastycznie przyjęli kibice ŁKS, bowiem trzeci zespół na trzy kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie mistrzostwo grupy awans do IV ligi.


keeza komplety sportowe

Łodzianie mają 74 punkty, o 10 więcej od zespołu z Głowna.

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Coach
3 miesięcy temu

Klub uznał, że watosciowsze jest granie w 4 lidze niż walka o najstarszą CLJ. Jest spora grupa chłopców w Akademii którzy fizycznie nie są gotowi a mają potencjał pilkarski na ŁKS II więc mają nabierać doświadczenia na poziomie seniorskim, ale niekoniecznie na ten moment gotowi na granie może drugoligowe. Zawodnik z Akademii który jest w ŁKS II przy zejściu na mecz do ŁKS III ma inne środowisko meczowe niż w okręgówce, czytaj bardziej wymagające. Tak to rozumiem.

KibicFutbolu
3 miesięcy temu

Jaki jest tego sens? Pytam serio,absolutnie nic złośliwego.

Nie dość,że taka trzecią drużynę trzeba utrzymać i koszta tego wraz z awansem wzrastają a co dopiero w przypadku gdy masz dość mocne rezerwy a jedynka wróciła do ekstraklasy… To nie lepiej tych piłkarzy próbować,promować,budować w drugiej drużynie?

Tak samo dość kuriozalna sytuacja w Sieradzu. Rezerwy mogą awansować i wbić się do 4 ligi a jedynka do samego końca walczy o utrzymanie w 3 lidze…