AKTUALNOŚCI
Batata-show z Lechią Bełchatów

W najlepszych latach swojej kariery piłkarskiej ocierał się o reprezentację Polski. W najwyższej klasie rozgrywkowej grał w ŁKS, Widzewie i Pogoni Szczecin. Dziś ma 44 lata i nadal bawi się piłką w B-klasowej Luciąży Przygłów. Sergio Santos Batata zdecydował dziś o wygranej swojego klubu w Bełchatowie z miejscową Lechią.

gadzety kibica keeza

 

W drugiej połowie, przy stanie 0:2, postanowił wziąć ciężar gry na siebie. Najpierw popisał się asystą przy kontaktowej bramce, a w końcówce strzelił dwie przepięknej urody bramki. Najpierw strzelił nie do obrony z rzutu wolnego, a w ostatniej minucie uderzył z dwudziestu metrów i pokonał bramkarza Lechii.

Luciąża wygrała 3:2, a Batata raz jeszcze pokazał swoje nieprzeciętne piłkarskie umiejętności. Nie wiadomo jeszcze czy będzie grał w przyszłym sezonie. Swoje życie dzieli bowiem między Brazylię, a Polskę. Będąc w naszym kraju pracuje w firmie zajmującej się paletami, której właścicielem jest grający trener Luciąży Robert Dytrych – były prezes klubu z Przygłowa.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Guma
3 miesięcy temu

Lechia o wiele lepsza na boisku.. Świetnie oglądało się ich grę, luciaza bez pomysłu z dwoma bramkami z rzutów wolnych. Młody zespół Lechii ma potencjał i napewno jeszcze nie raz wpadnę na mecz. POWODZENIA CHŁOPCY W WAS NADZIEJA