Warta Sieradz nadal bez zwycięstwa

Warta Sieradz nadal bez wygranej w grupie pierwszej III ligi. W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego mieli zwycięstwo z beniaminkiem ŁKS Łomża na wyciągnięcie ręki. Prowadzili do przerwy 2:0. Goście grali jednak do końca i w ostatnim kwadransie doprowadzili do remisu. Sieradzanie grali już wówczas w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Przemysława Kity.

Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do sieradzan, którzy grali z pomysłem, stwarzając sobie seryjnie sytuacje bramkowe. Wykorzystali z nich dwie. Mogli jednak prowadzić bardziej okazale, ale z wyczuciem bronił bramkarz ŁKS. Po zmianie stron nie było już tak różowo. Nieszczęście sieradzan rozpoczęło się w 76 minucie, kiedy czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Przemysław Kita. Już dwie minuty później ŁKS strzelił gola. Goście przycisnęli i dopięli swego w doliczonym czasie gry.

Warta Sieradz – ŁKS Łomża 2:2 (2:0).
Bramki: Seweryn Michalski 10, Adrian Filipiak 34 – Szymon Kuźma 76, Przemysław Żebrowski 90+2

Warta: Ludwikowski – Adamiak (66′ Piela), Borcuch (74′ Pawluczuk), Michalski, Lis – Mielczarek, Kita, Kraśniewski, Pietrzak – Filipiak, Kręcichwost (80′ Maćczak).