Szósta ligowa wygrana Lechii Tomaszów

Lider grupy pierwszej III ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki gra jak z nut. W piątkowe popołudnie podopieczni trenera Mateusza Milczarka zmierzyli się na swoim boisku z Bronią Radom i nie dali rywalowi najmniejszych szans wygrywając pewnie aż 4:0 (2:0). Był to szósty zwycięski mecz tomaszowian, którzy z kompletem punktów prowadzą w tabeli.

Mecz od początku toczył się pod dyktando tomaszowian, którzy w 21 minucie, po strzale Bartosza Snopczyńskiego, wyszli na prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu tuż przed przerwą na 2:0. Obraz gry nie zmienił się po przerwie. Gospodarze nadal byli stroną przeważającą, co też udokumentowali kolejnymi golami. Na 3:0 podwyższył Bartosz Snopczyński kompletując hat-tricka, a wynik meczu ustalił Kamil Szymczak. Za tydzień tomaszowian czeka wyjazd do Sieradza na starcie z Wartą.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom 4:0 (2:0)
Bramki: Bartosz Snopczyński 21, 41, 59, Kamil Szymczak 75

Lechia: Awdziewicz – Cyran, Mikołajczyk, Skrzyniak, Lewiński – Kaproń (69′ Dunajski), Jarzębski, Kolasa (84′ Sidwa), Szymczak (84′ Chojecki) – Górka (69′ Gambka), Snopczyński (73′ Amroziński).