Sparingowe zwycięstwo Widzewa

Wygraną Widzewa Łódź z Górnikiem Łęczna 4:2 (1:1) zakończyło się sparingowe spotkanie, które rozegrane zostało w Ośrodku Treningowym na Łodziance. Daniel Myśliwiec postanowił skorzystać z reprezentacyjnej przerwy i zaplanował grę kontrolną z pierwszoligowcem. Cieszyć może coraz lepsza postawa rekonwalescenta Sebastiana Kerka, który wyszedł w podstawowym składzie.

Spotkanie rozegrano w nietypowym formacie – 45+50 minut, a zawody prowadził Paweł Malec. Górnik objął prowadzenie po trafieniu dobrze znanego w naszym regionie Damiana Warchoła. Do wyrównania doprowadził Imad Rondić. Po zmianie stron Widzew dołożył trzy trafienia, a Górnik odpowiedział golem Mateusza Młyńskiego.

Widzew Łódź – Górnik Łęczna 4:2 (1:1)
Bramki: Imad Rondić 41, Dawid Tkacz 53, Antoni Klimek 69, 92 – Damian Warchoł 8, Mateusz Młyński 77

Widzew: Krajcirik – Milos (75′ Grobel), Żyro (75′ Preuss), Szota (75′ Grzejszczak), Luis Silva – Cybulski (75′ Radomski), Hanousek (46′ Kun), Diliberto (63′ Klimek), Tkacz (63′ Ignacy Dawid) – Kerk (63′ Alvarez), Rondić (46′ Terpiłowski)