Adrian Malicki nie do zatrzymania

Wypożyczenie Adriana Malickiego z czwartoligowego Włókniarza Moszczenica było znakomitym posunięciem działaczy Polonii Piotrków. Malicki strzelił bramkę w piątym kolejnym meczu, a Polonia zrobiła kolejny krok w kierunku awansu do IV ligi. Wygrała w Mniszkowie z LKS 2:0 (2:0).

Na sześć kolejek przed końcem rozgrywek Polonia nadal ma cztery punkty przewagi nad Zjednoczonymi Gminą Bełchatów. United pokonali w Opocznie Ceramikę 1:0 (1:0) po trafieniu Jarosława Kurzynogi. Swoje mecze wygrały również: Omega II Kleszczów i GUKS Gorzkowice. Niecodzienny początek miało spotkanie w Lubochni. W 2. minucie miejscowy LKS przegrywał ze Szczerbcem 0:2. – Po 10. minutach mogliśmy prowadzić 4:0. Później jednak stanęliśmy i to gospodarze zaczęli zagrażać naszej bramce. Na szczęście nie byli skuteczni – mówił po meczu trener Szczerbca Ireneusz Komar.