Wiosna strzela wiosną aż miło

Pewne zwycięstwo 3:0 (1:0) odniósł przewodzący w tabeli łódzkiej klasy okręgowej LKS Rosanów. Rosanowianie w meczu 22. kolejki pokonali Polonię Andrzejów. W innych spotkaniach efektowne zwycięstwo odniósł wicelider Orzeł Parzęczew. Na trzecie miejsce awansowały rezerwy Zawiszy Rzgów.

LKS tuż przed przerwą objął prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się w 42. minucie niezawodny Marek Wiosna. Napastnik w 60. minucie podwyższył na 2:0. Trzeciego gola dla Rosanowa w 75. minucie strzelił Piotr Baryła. Nic jednak nie przebije efektownej wygranej Orła Parzęczew z PTC Pabianice 7:3. W dole tabeli podział punktów w derbowym pojedynku Pogoni Rogów z KKS Koluszki. Porażki doznał LKS Różyca i zamykająca tabelę Krośniewianka Krośniewice. Poniżej przedstawiamy komplet wyników sobotnich meczów.