KS Paradyż poległ w Małogoszczy

Nieudanie zakończyli serię meczów kontrolnych piłkarze KS Paradyż. Wicemistrz IV ligi łódzkiej poprzedniego sezonu w próbie generalnej przed startem rozgrywek przegrał na wyjeździe z Wierną Małogoszcz (III liga małopolsko-świętokrzyska) 1:4 (0:3). Paradyżanie już po pierwszej połowie stracili szansę na odniesienie korzystnego rezultatu.

Gospodarze zaskoczyli paradyżan przede wszystkim doskonałym przygotowaniem siłowym i kondycyjnym. – Trzeba przyznać, że Wierna jest bardzo dobrze przygotowana do sezonu. Rywale zaskoczyli nas w głównej mierze szybkością – powiedział po meczu Zdzisław Nowak, kierownik KS Paradyż.

Wierna szybko w pierwszej odsłonie strzeliła trzy gole, a w drugiej kontrolowała przebieg meczu. Paradyżanom udało się zdobyć honorowego gola w 76. minucie. Drogę do siatki rywali znalazł Sebastian Jura. Jak się później okazało był to jedyny strzelecki akcent gości w tym meczu i KS Paradyż przegrał 1:4.

Wierna Małogoszcz – KS Paradyż 4:1 (3:0)