MLKS Konopnica zatrzymał Astorię

Niespodziewaną porażką zakończył się mecz kontrolny Astorii Szczerców (IV liga łódzka) z MLKS Konopnica (sieradzka klasa okręgowa). Podopieczni Roberta Rogana przegrali po wyrównanym pojedynku 0:1 (0:0). Ze względu na wysoką temperaturę postanowiono zagrać dwie połowy po trzydzieści minut.

W pierwszych dwóch kwadransach lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. W 15. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Krzysztof Kowalski. Strzał pomocnika obronił golkiper przyjezdnych. Od tego momentu obie drużyny toczyły walkę głównie w środku pola.

Po zmianie stron obie drużyny stworzyły po kilka niezłych akcji, ale tylko piłkarzom z Konopnicy udało się trafić do siatki. Astorii brakło już czasu na wyrównanie i pojedynek zakończył się zwycięstwem MLKS Konopnica.

Astoria Szczerców – MLKS Konopnica 0:1 (0:0)

Astoria: Telążka – Sadziński, Miśkiewicz, Rudzki, Kowalski – Wieczorek, Wojciechowski, Pęciak, Skalski – Ulfik, Matysiak. Na zmiany wchodzili: Mularczyk, Siciarz, Stępnik, Kubiak, Siewiera.