MKS rozpoczął sezon od wygranej

Pierwszy mecz sieradzkiej klasy A w nowym sezonie przyniósł zwycięstwo zespołowi MKS Zduńska Wola. Drużyna, która w poprzednich rozgrywkach minimalnie przegrała awans do klasy okręgowej, pokonała na wyjeździe Amatorów Zapolice 3:1 (2:0). Pierwszego gola na boiskach klasy A w naszym województwie strzelił Maciej Masłowski.

Masłowski trafił do siatki gospodarzy w 14. minucie. Drugiego swojego gola zdobył w 32. minucie i do przerwy zduńskowolanie prowadzili 2:0. Na 3:0 podwyższył Łukasz Jendrychowski. W końcówce mecz się wyrównał, a Amatorzy zdobyli honorowego gola. Na osiem minut przed końcem spotkania bramkSONY DSCarza gości pokonał Przemysław Aleksandrowicz. Warto zaznaczyć bardzo dobrą postawę bramkarza Amatorów Wiktora Małoszczyka. Gdyby nie on to wygrana MKS byłaby bardziej okazała.

Amatorzy Zapolice – MKS Zduńska Wola 1:3 (0:2)
Bramki: Przemysław Aleksandrowicz 82 – Maciej Masłowski 14, 32 , Łukasz Jendrychowski 63

Autor zdjęć: Lech Kulma