Remis nieskutecznej Polonii Piotrków

Polonia Piotrków zremisowała z Orłem Nieborów 0:0 w spotkaniu 19. kolejki IV ligi łódzkiej. Zespół Roberta Grzesiuka stworzył kilka dobrych podbramkowych sytuacji. Nie potrafił ich jednak wykorzystać. Już na początku spotkania Mariusz Zaor mógł przynajmniej raz pokonać bramkarza gości.

W 3. minucie Zaor przegrał pojedynek sam na sam z Mariuszem Jędrzejewskim. Chwilę później bramkarz Orła odbił jego mocne uderzenie. Kolejne minuty to przede wszystkim gra w środku pola. Orzeł grał bardzo dobrze w defensywie nie pozwalając Polonii na stworzenie zagrożenia pod bramką Jędrzejewskiego.

Sytuacje do zdobycia bramek gospodarze mieli dopiero w ostatnim kwadransie. Rezerwowy Kamil Kubiak mógł dać Polonii prowadzenie, ale strzelił obok słupka. W doliczonym czasie gry Dariusz Kukułka zamiast podawać zdecydował się na strzał, który zakończył się niepowodzeniem. – Szkoda, że nie udało nam się tego spotkania wygrać. Musimy pracować nad skutecznością bo takie mecze jak ten powinniśmy kończyć trzema punktami – powiedział po spotkaniu niepocieszony trener Polonii.

Polonia Piotrków – Orzeł Nieborów 0:0

Polonia: Błażejewski – Kukułka, Polit (77′ Kubiak), Batata, Grzybowski – Zaor, Basiński, Paprocki, Iwańczyk (58′ Stęborowski) – Malicki (68′ Dura).

Orzeł: Jędrzejewski – Wierzbicki (55 Tkacz), Pomianowski, Plichta, Gawlik – Bartosiewicz (88′ Zwierz), Świdrowski, Kuliński, Wisiński, Sut – Kosiorek.