Szczęśliwe zwycięstwo Orła Nieborów

Szczęśliwe zwycięstwo odnieśli w 22. kolejce IV ligi łódzkiej piłkarze Orła Nieborów. Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego pokonali na własnym obiekcie Mechanika Radomsko. Gospodarze punkty przyjezdnym wydarli rzutem na taśmę. W ostatniej akcji meczu goście posłali piłkę do własnej siatki i do domu wrócili bez zdobyczy punktowej.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla miejscowych. Już w 9. minucie na listę strzelców wpisał się Radosław Kuciński. Szybko strzelona bramka przez gospodarzy ustawiła praktycznie dalszy przebieg pierwszej połowy. Orzeł starał się kontrolować przebieg rywalizacji, a Mechanik dążył do zdobycia wyrównującego gola. Ta sztuka gościom udała się w 45. minucie. Bramkę do szatni zdobył Mateusz Żak.

Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli radomszczanie. W 52. minucie swojego drugiego gola w tym pojedynku strzelił Żak. Nieoczekiwanie losy pojedynku się odwróciły. Ambitnie walczący gospodarze nie mieli zamiaru odpuszczać. W 70. minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Bartosiewicz. Od tego momentu spotkanie się wyrównało i obie drużyny mogły strzelić zwycięskiego gola. Kiedy wszyscy spodziewali się, że mecz zakończy się podziałem punktów w trzeciej minucie doliczonego czasu gry fatalną interwencją popisał się Kamil Nowak. Próbując wybić wślizgiem futbolówkę spod nóg rywala wbił piłkę do własnej siatki i Orzeł wygrał 3:2.

Orzeł Nieborów – Mechanik Radomsko 3:2 (1:1)
Radosław Kuciński 9, Mateusz Bartosiewicz 70, Kamil Nowak 90+3 – Mateusz Żak 45, 52

Orzeł: Jędrzejewski – Pomianowski (46′ Krzeszewski), Plichta, Mitrowski, Placek (33′ Bartosiewicz) – Tkacz (65′ Świdrowski), Rembowski, Kuciński, Sut (60′ Trakul), Gawlik – Kosiorek.

Mechanik: Dula – Perliński (46′ J. Tazbir), Kolba, Nowak, Królik ż – Mar. Antczak (58′ Babka), Kornacki, Brych, Żak, Michalski ż – Majewski (46′ Walioszczyk).