Pięć bramek rezerw GKS Bełchatów

Pewne i przekonywujące zwycięstwo 5:0 (3:0) odniósł zespół rezerw GKS Bełchatów w wyjazdowym meczu 26. kolejki IV ligi łódzkiej nad Widokiem Skierniewice. Bełchatowianie losy spotkania rozstrzygnęli już po pierwszej odsłonie po tym jak wypracowali przewagę trzech bramek. Dzięki tej wygranej Brunatni umocnili się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

Wynik meczu od samego początku nie był zagrożony. Już w 10. minucie Bartłomieja Stokowskiego pokonał Dawid Flaszka. Bełchatowianie posiadali wyraźną przewagę i udokumentowali to kolejnymi golami. Jeszcze przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Andreja Prokić.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Spotkanie kontrolowane cały czas było przez gości. W 50. minucie czwartą bramkę dla rezerw strzelił Bartłomiej Bartosiak, a ostateczny rezultat ustalił Marcin Flis.

Widok Skierniewice – GKS II Bełchatów 0:5 (0:3)
Dawid Flaszka 10, Andreja Prokić 33, 40, Bartłomiej Bartosiak 50, Marcin Flis 76

Widok: Stokowski – Sulikowski ż (70′ Sztocki ż), Paprocki, Sopyła, Iwanowski – Markowski, Kowalczyk, Borowiec ż, Stangreciak ż (84′ Kozłowski), Klimczak (45′ Jaworski) – Sawicki (77′ Staszewski).

GKS II: Lenarcik – Paluszkiewicz, Michalski ż, Flis, Szymorek – Kondracki (60′ Zięba), Witasik, Nowiński (77′ Grzejda), Prokić (67′ Maciejewski) – Flaszka, Bartosiak ż (67′ Bociek).

Źródło: widokskierniewice.pl