Efektowne zakończenie Kwiatkowic

Efektownie rozgrywki II grupy sieradzkiej klasy A zakończyli piłkarze LKS Kwiatkowice. W swoim ostatnim meczu w ramach 30. kolejki kwiatkowiczanie rozgromili na własnym boisku Płomień Dzigorzew 9:0 (5:0). Mimo wysokiego zwycięstwa Ludowemu Klubowi Sportowego nie udało się zająć pierwszego miejsca w tabeli.

Wynik od samego początku nie był zagrożony. LKS objął prowadzenie w 11. minucie za sprawą Cezarego Pacholczyka. Kolejne gole były tylko kwestią czasu. Chwilę później dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Artur Antoniewski.  Przed przerwą golkipera gości zdołali pokonać jeszcze Przemysław Adamczyk i Łukasz Patora. Druga odsłona również obfitowała w piękne bramki. Szybko dwa gole dołożył Patryk Szeller. W 75. minucie  na listę strzelców wpisał się Łukasz Schmidt, a końcowy rezultat ustalił dziesięć minut później Jakub Michalak. Pierwszą lokatę obronił MKS Zduńska Wola, który w sobotę wygrał z Tęczą Brodnia 4:1.