Klasa A Gr.I: Dłutów – Sobień 0:2

ball.jpgW sobotę 04.09.2010 o godz. 17.00 na boisku w Dłutowie miejscowy GLKS podejmował Orlika Sobień.

Obydwie drużyny głodne zwycięstwa, Dłutów po przegranym inauguracyjnym meczu z Tornadem Łódź 6-2 i Orlik po remisie 2-2 z Zawiszą Rzgów. Początek spotkania to wyrównana gra, dwie ekipy grały bezbłędnie w obronie aż do 25 minuty, kiedy to wynik spotkania otworzył Maciej Milanowicz strzałem głową po dośrodkowaniu Sylwestra Lechowskiego. 10 minut piłkarze Orlika potrzebowali na podwyższenie wyniku, zabójcza kontra Orlika przyniosła drugą bramkę, której strzelcem został Grzegorz Sikorski. Druga połowa nie przyniosła już żadnych bramek choć okazję mieli zarówno zawodnicy z Dłutowa jak i z Sobienia.

GLKS DŁUTÓW 0-2 ORLIK SOBIEŃ
25min – M. Milanowicz
35min – G. Sikorski

Orlik Sobień : Konarzewski – Stopyra, Gleń, Marciniak, Andrzejczak (46 Kubik) – Bojara, Strożek (46 Dopierała), Przybysz, Lechowski (68 Bednarek) – Milanowicz (85 K. Struś), Sikorski