IV Liga: Omega Kleszczów – Warta Działoszyn 2:1

APPAW meczu 6. kolejki lider IV ligi zmierzył się z ostatnią drużyną tabeli…

Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy była bardzo słaba. Rywale potrafili to wykorzystać i lider tabeli do przerwy niespodziewanie przegrywał 0:1. Mocna rozmowa w szatni z piłkarzami pomogła w i w drugiej części oglądaliśmy zdecydowanie lepszy mecz, a to za sprawą Omegi. „Musiałem wstrząsnąć w przerwie chłopakami, na szczęście pomogło – opowiada szkoleniowiec Omegi Piotr Czaplarski – nie chcę nikogo wyróżniać, ale w drugiej części wreszcie tworzyliśmy zespół”. Swoją przewagę zawodnicy z Kleszczowa udokumentowali dwoma golami. Strzelali je Hubert Górski i Grzegorz Walentynowicz. Dzięki trzem punktom spadkowicz utrzymał prowadzenie w tabeli i plany zakładające powrót do trzeciej ligi nadal są bardzo aktualne.