Klasa B Gr.I: Victoria-Hetman 2:1

ball.jpgW niedzielnych małych Derbach Łodzi Victoria pokonała Hetman 2:1. Do przerwy niebiesko-czarni przegrywali 0:1, by rozstrzygnąć wynik meczu w doliczonym czasie gry.

Bramki dla Victorii zdobyli: Jarosław Franaszczyk oraz Robert Jaros. Victoria ma na swoim koncie siedem punktów i zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli. Natomiast goście po tej porażce spadli na ósmą lokatę z dorobkiem 3 punktów.

KS Victoria Łódź – Hetman Łódź 2:1 (0:1)

Od pierwszej minuty Hetman postawił Victorii trudne warunki. W 25 minucie zawodnik Hetmana zdecydował się na strzał z rzutu wolnego sprzed szesnastki, a golkiper gospodarzy z trudem odbił piłkę przed siebie, gdzie dopadł do niej gracz gości i wepchnął ją do bramki. W dalszej części meczu można było zaobserwować na boisku wiele walki, z której wynikały okazje z jednej jak i z drugiej strony. Po przerwie zarysowała się przewaga niebiesko – czarnych, którzy stopniowo przejmowali kontrolę nad spotkaniem. Nastawiona na obronę korzystnego wyniku drużyna Hetmana pękła w 70 minucie po fantastycznym uderzeniu Jarosława Franaszczyka, który strzałem lewą nogą zza pola karnego przywrócił nadzieję w serca zawodników i kibiców Victorii. Od tego momentu upór w atakach Victorii stale się zwiększał. Upragniona bramka dająca gospodarzom komplet punktów padła w pierwszej minucie doliczonego czasu gry a jej strzelcem był niezawodny Robert Jaros. Dzięki temu trafieniu Victoria po raz kolejny triumfowała w Derbach Łodzi.

Skład KS Victoria:
99. Marcin Duczyński ( 46, 30. Robert Kurowski) – 4. Piotr Pluciński ( 64, 3. Damian Dembiński), 25. Damian Filipiak ŻK, 5. Adam Kędzierski, 7. Wojciech Matyńka – 19. Michał Franc ( 54, 10. Dominik Fijałkowski, 77, 21.Maciej Ślusarczyk), 23. Bartosz Goździk, 33. Sebastian Łabędzki (k), 77. Dariusz Dzik – 9. Zbigniew J. Franaszczyk , 22. Robert Jaros .
TRENER: Leszek Kwaśniewicz.
Rezerwowi: 11. Adrian Adamczyk, 13. Łukasz Walczak.

widzów: 15

19 wrzesień 2010, godzina 18:30, boisko ChKS Łódź przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Łodzi

źródło: Victoria