Kolejna wygrana MKS Kutno

APPAW przedostatniej kolejce rundy jesiennej III ligi łódzko-mazowieckiej, MKS Kutno pewnie pokonał Narew Ostrołęka 3-1 (3-0). Dla „Miejskich” dwa gole z rzutów karnych strzelił Rafał Jankowski, zaś jedno trafienie dołożył Maciej Kowalczyk.

Dla kutnian sobotnie spotkanie rozpoczęło się idealnie. W 6 minucie w polu karnym Narwi nieprzepisowo zatrzymany został Rafał Jankowski i arbiter Paweł Malec nie miał najmniejszych wątpliwości z wskazaniem na „wapno”. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem dał MKS-owi prowadzenie.

W kolejnych minutach przewaga gospodarzy rosła i została udokumentowana jeszcze dwoma goalmi. W 33 minucie pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Maciej Kowalczyk, zaś sześć minut później rzut karny podyktowany za faul na Gracjanie Sobczaku wykorzystał ponownie „Jankes”.

Po przerwie gra wyrównała się i szanse na bramki miały obie drużyny, jednak skuteczniejsi okazali się goście z Ostrołęki. W 84 minucie zdobyli honorową bramkę i spotkanie zakończyło się zasłużoną wygraną MKS 3-1.

MKS Kutno 3-1 Narew OstrołękaRafał Jankowski 6 k, 39 k, Maciej Kowalczyk 33 – Przemysław Olesiński 84

Żółte kartki: Dopierała, Kępka – Zalewski, Roman, Kamiński;
Sędziował: Paweł Malec (Łódź);

MKS: Kępka – Grzybowski, Rutkowski, Dopierała, Kowalczyk – Znyk (84, Ohagwu), Kubiak, Sobczak (89, Kuc), Zagajewski, Płacheta – Jankowski;

Źródło: miejscy.pl