Czarni Rząśnia tracą szansę na IV ligę

Oddala się IV liga od Czarnych Rząśnia. W sobotę zespół trenera Tomasza Filipiaka przegrał w Zduńskiej Woli z MKS 1:3 (1:1). Jeśli GKS Orkan Buczek wygra zaległy mecz w Widawie z Widawią, to będzie miał nad Czarnymi aż dziewięć punktów przewagi w tabeli sieradzkiej klasy okręgowej.

MKS pogrążył Czarnych w drugiej połowie spotkania. W 63.minucie prowadzenie dał zduńskowolanom Dawid Kępniak, a w piątej minucie doliczonego czasu gry o wygranej gospodarzy przesądził Szymon Ratajczyk.

MKS Zduńska Wola – Czarni Rząśnia 3:1 (1:1)
Dawid Kępniak 34, 63, Szymon Ratajczyk 90 – Marcin Błaszczyk 25

10 komentarzy
Kibicujmądrze
7 lat temu

Drogi MKS-ie, gratuluje 3 punktów za wygraną z Piastem, czasem wygrywa lepszy, a czasem po prostu ten kto ma szczęście, ale dziś nie o tym. Dziś o kibicach, kibicach MKS-u, od których już z dala „czuć” chamstwo i pogardę wobec innych. Obrażanie innych jest dla słabych. Wasi kibice są zatem najsłabsi z Waszej całej drużyny. Czemu obrażacie? Obrażacie, ponieważ obraza zastępuje Wam argument. Dlaczego zastępuje? Bo go nie macie! Argument bowiem musi zawierać w sobie przesłanki dowodowe, a na to Waszych kibiców tych w sensie intelektualnym nie stać. Dla mnie możecie nawet stać się mistrzami 5 ligi, możecie piąć się… Czytaj więcej »

Bełchatów
7 lat temu

kibic
7 lat temu

MKS pewne utrzymanie juz jest teraz sie tylko bawimy 😀 a ze takie leszczyki dostawaja od nas baty to sorry 😀 do zobaczenia w srodę 😀

KIBIC
7 lat temu

Po co wam Mariusz Wożniak z Kwiatkowic jest bez formy chyba że do duetu z burym trzeba szukać kogoś młodego z kondycją i formą na 4 ligę a w kwiatkach wytrzymują kondycyjnie do 60 minuty