Chuligański incydent w Janiszewicach

Do skandalicznego zajścia doszło w przerwie spotkania sieradzkiej klasy A (grupa II) pomiędzy TS Janiszewice i Tęczą Brodnia. Do schodzącego z boiska zawodnika Tęczy podbiegł kibic gospodarzy i zadał mu mocny cios, powodując upadek piłkarza. Po całym zajściu zaczął uciekać i oddalił się z terenu obiektu sportowego mieszczącego się przy szkole.

Sędzia zawodów opisał całe zdarzenie w protokole meczowym. Gospodarze, przed rozpoczęciem drugiej połowy meczu, zorganizowali służbę porządkową w ilości trzech osób.

Mecz zakończył się wygraną Tęczy 2:1. Zajmuje ona trzecie miejsce w tabeli, a Janiszewice są na jedenastej pozycji.